Moderný spôsob odbúravania tuku

Autor: Vendula Dvorakova | 23.2.2011 o 22:17 | (upravené 23.2.2011 o 22:35) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  28x

Potrebovali by ste aby mal deň  apom 48 hodín, nemáte  čas sa o seba starať. Ráno idete  skoro do práce a prídete z roboty  v nočných hodinách. Vidíte, že kila idú pomálim tempom  na hore. Máte zlú životosprávu, veľké stresy, nedostatok spánku a nej ste  spokojný s vlastnou postavou. Vaše partie tela sú väčšie a väčšie a vy nemôžete nič robiť lebo nemáte na seba čas, chodiť do fitnes centier, na prechádzky čí plávať lebo pracujete od ráno do večera a nemáte už vôbec energiu na nejaké aktivity jedine isť spať.

VACAVITE PRESTIGEVACAVITE PRESTIGEIskraMedical

Rozmýšľate či v dnešnej modernej dobe existuje nejaký efektívny spôsob ,ktorý by za pomocou modernej technológie odstráni nadbytočný tuk a nechcete ísť na chirurgický zákrok. Tato technológia existuje a nesie názov KAVITÁCIA. Objavuje sa na trhu niekoľko rokov a nie je v povedomí verejnosti veľmi rozšírené.

Kavitácia je založená na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Odbúrava podkožné telové bunky na rôznych partiách ako brucho, stehná, horné a dolné končatiny. Kavitácia funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Ultrazvuk vytvára bublinky v tekutine, tieto priebežne rastú až pokiaľ pri istej veľkosti neimplodujú. Tým sa uvoľní energia vo forme tepla (sekundárny efekt) a tlaku (primárny efekt).

Uvoľnená energia následne rozbije membrány tukových buniek, pričom neohrozí vaskulárne, nervové, alebo svalové tkanivo. Po rozrušení membrán tukových buniek sa tuk, vo forme triglyceridov, uvoľní do intersticiálneho obehu medzi bunkami. Tu sa ďalej metabolizuje na glycerol a voľné mastné kyseliny.

Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému, kde sa využíva ako zdroj energie. Voľné mastné kyseliny sa dostávajú do pečene, ktorá ich spracuje ako bežné mastné kyseliny zo stravy. Je to bez anestézie, bolesti a jaziev.

Kavitačný zákrok nevyžaduje žiadnu predprípravu. Začína sa meraním obvodu liečenej časti tela, pokračuje krúživými pohybmi aplikátora na liečenej oblasti a končí opätovným meraním obvodu. Existuje  lepšie vynovený aplikátor, ktorý ma ultrazvukovú hlavicu s vákuom. Týmto spôsobom sa  koža silnejšie prisaje na hlavicu a efektívnejšie rozbíja tukové bunky.

Spokojnosť klientov s výsledkami je vysoká. Po prvých 40 minútach ošetrenia sa obvod Vašich partií zmenší o 2-7 cm. Strata úbytku je individuálna u každého klienta, hlavne závisí od hrúbky tukovej vrstvy.  Štandardne sa procedúra aplikuje v niekoľkých sedeniach (spravidla 4 až 8 ošetrení). Počet sedení je daný fyziologickými danosťami ošetreného. U niektorých je doporučený interval 14 dní, vhodné typy môžu absolvovať ďalšie sedenie už po týždni.

Tento spôsob neinvazívnej formy je pre dámy aj pre pánov. Dôležité  je, že nemusíte byť obézny, princíp kavitácie umožňuje aj odstránenie nedokonalosti pokožky po pôrode, alebo  je efektívnym  nástrojom na „vyliečenie" celulitídy .

Ako každá z nových technológii i táto má svoje obmedzenie. Aby mohol klient podstúpiť kavitáciu, mal by byť zo zdravotnej stránky v poriadku. Ošetrenie sa nevykonáva pri ochoreniach obličiek, pečene, srdca, štítnej žľazy, prekonaní nádorového ochorenia a pri tehotenstve.  Veľmi dôležité je dodržiavať pitný režim v deň procedúry aj po nasledujúce dni, keďže tukové bunky sa vyplavujú z tela von.

K lepšiemu dosiahnutiu výsledku a žiadanému efektu by sa mali zmeniť stravovacie návyky, obmedziť alkohol, káva, sladené nápoje a tučná strava. Pri kavitáci je veľmi dobré venovať sa pohybovej aktivite, keďže je pri tom zapojený lymfatický systém, čo spôsobuje rýchlejšie vylúčenie odpadových látok.

Dôkazom je vzrastajúci počet týchto salónov, skúste v Google.sk zadať Kavitácia Bratislava a uvidíte.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Peter Sagan: Superstar made in Slovakia

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne.

SVET

Minúta po minúte: Choďte a voľte, vyzval nemecký prezident

Schulz už odovzdal hlas, Merkelová pôjde k urnám poobede.


Už ste čítali?